O nás

Sme centrum, ktoré spája rehabilitáciu a fitness. Rozvíjame pohybové schopnosti a pomáhame ľuďom so zdravotnými problémami, ako aj tým, ktorí sa chcú cvičeniu venovať aktívne.

Rehabilitácii vdychujeme nový život

Chceme priniesť pokrok v rehabilitácii na Slovensku. Rokmi zaužívané a často neúčinné postupy obohacujeme o nové, modernejšie a hlavne efektívne metódy.

Inšpirujeme sa v zahraničí

Naše cvičenia rozvíjame v trende západných krajín. Vychádzame z metód, ktoré sa bežne používajú pri rehabilitácii za hranicami Slovenska.

Kombinujeme poznatky z viacerých odvetví

Prepájame odborné vedomosti z neurológie, ortopédie, fyzioterapie a pri cvičení ich kombinujeme s najnovšími technikami trénerstva a rehabilitácie.

Liečime pohybom a správnym cvičením

Veríme, že správne fungovanie tela spočíva v pohybe a aktivite. Vhodným cvičením liečime problémy s pohybom a predchádzame zraneniam v budúcnosti.

Na problémy hľadíme komplexne

Ťažkosti pri pohybe posudzujeme z troch uhlov pohľadu. Ako lekár, fyzioterapeut, aj ako tréner. Vždy sa snažíme odhaliť príčinu problémov, nielen liečiť ich následky.

MUDr. Mário Lazar

zakladateľ FITCOREGYM

Majo je lekár, fyzioterapeut a tréner. V roku 2013 vyštudoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Špecializuje sa na neurológiu a elektrofyziologické metódy. Už popri štúdiu medicíny sa venoval rehabilitácii a metódam zlepšovania a zachovania pohybu.

V Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku absolvoval viaceré trénerské a fyzioterapeutické kurzy. Všetky svoje vedomosti sa rozhodol pretaviť do jedinečného konceptu pohybového centra FITCOREGYM.